Minister Łukasz Schreiber o „Wyzwaniach na nową kadencję” w Nakielskim Ośrodku Kultury

 W dniu 30 października 2019 roku w sali  konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury zostało  zorganizowane otwarte spotkanie ministra Łukasza Schreibera pod nazwą  „Wyzwania na nową kadencję”. Na początku pan minister podziękował mieszkańcom  za głosy oddane w wyborach do parlamentu. W tym miejscu przypomnę, że Łukasz Schreiber   został ponownie posłem, zdobył ponad 30 tysięcy głosów, tym samym zwiększył czterokrotnie swoje zaplecze wyborcze w porównaniu do wyborów z 2015 roku. W związku z ponownym wyborem pan Łukasz otrzymał gratulacje o przedstawicieli nakielskich struktur Prawa i Sprawiedliwość oraz burmistrza miasta i gminy Nakła nad Notecią pana Sławomira Napierały.
Następnie pan minister podsumował  cztery lata rządów PiS oraz przedstawił najistotniejsze kierunki działań rządu na kolejną kadencję. Natomiast głównym celem spotkania było przede wszystkim wysłuchanie głosów społeczeństwa określających potrzeby i pomysły w zakresie: infrastruktury, edukacji i rolnictwa wpływające na poprawę funkcjonowania gminy Nakło.
W związku z powyższym w dalszej części spotkania  głos zabrali mieszkańcy oraz przedstawiciele  różnych środowisk licznie zgromadzeni na sali  którzy, przez około 90 minut zadawali pytania panu Łukaszowi Schreiberowi.
materiał: Piotr Niemczewski