MKS Krajna Nakło dziękuje

Koniec sezonu rywalizacji meczowej i turniejowej piłki ręcznej uważamy za zakończony. Teraz czas tylko treningów i zasłużonego odpoczynku z rodzinami. Wracamy do Was we wrześniu ale jak tradycja MKSu nakazuje chcielibyśmy podziękować, tym co przyczyniają się do funkcjonowania i rozwoju piłki ręcznej w naszym skromnym klubie. Dziękujemy:
* Pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku za udostępnienie pełnowymiarowej hali sportowej na nasze treningi oraz mecze weekendowe.
* Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Nakło nad Notecią za wsparcie finansowe i plany z piłką ręczną na przyszłość
* Spółce Nakielski Sport za promowanie naszej Krajny w piłce ręcznej
* Sponsorom:
Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe ,Autohandel Pomoc Drogowa Rafał Cieślikiewicz
Sklep motoryzacyjny u Koniara
Tech-Bud Przemysław Nowak
MARTEX Tomasz Mazur
Jacek Molęda
dzięki którym reprezentujemy się profesjonalnie w odzieży przeznaczonej do gry w piłkę ręczną oraz za możliwość uczestnictwa w największych turniejach w Polsce. Dziękujemy także tym sponsorom i ludziom kochającym handball, którzy nie chcieli się ujawnić a wsparli nasz MKS finansowo i nadal to robią.
* Obsadzie stolikowej i sędziowskiej na meczach
* Ratownikowi medycznemu Jackowi, który również bardzo wspomaga nasze zamiłowanie a także naszej fizjoterapeutce Ani, dzięki której nie jeden szczypiornista/szczypiornistka wróciła na parkiet po kontuzji
* Kibicom , za to że są z nami nie tylko w Paterku ale również w meczach wyjazdowych – gra nam się lepiej kiedy jesteście !!!
* Zawodnikom, którzy poświęcają czas na te hobby i często muszą wybierać między rodziną a meczem. To dzięki Wam ten sport znów żyje.
* Trenerowi , który przywrócił ten sport w naszym mieście, za zaangażowanie, profesjonalizm, za wiarę w nas, stworzenie nam warunków do kontynuowania naszej pasji, za dobre słowo, za postępy. Dziękujemy.
Katarzyna Cieślikiewicz – MKS Krajna Nakło