Młodzicy Czarnych Nakło pokonali Cuiavię Inowrocław (fotorelacja)

404

Dzisiaj, 21 marca 2021 roku na boisku bocznym stadionu miejskiego w Nakle nad Notecią rozegrany został drugi mecz mistrzowski rozgrywek młodzików. Gospodarze zespół Czarnych Nakło podejmował drużynę Cuiavii Inowrocław. Od początku meczu inicjatywę przejęli gospodarze, którzy po bramce Denisa Janowiaka w 8 min. z rzutu karnego objęli prowadzenie. Te sam piłkarz podwyższył rezultat dwie minuty później. Nie były to jedyne bramki, które padły dla gospodarzy. Kolejne w tej części meczu zdobyli: Jakub Ławski i Kacper Kaleta. Po przerwie piłkarze z Inowrocławia zagrali odważniej i częściej atakowali. Młodzicy Czarnych Nakło stworzyli sobie kilka okazji na zmianę rezultatu, ale zawiodła skuteczność. Po jednym z ataków honorową bramkę zdobyli goście w 48 minucie. Na bramkę strzeloną przez Cuiavię natychmiast odpowiedzieli młodzicy Czarnych strzelając dwie bramki, których autorami byli: Kacper Kaleta i Jakub Ławski.

Czarni Nakło – Cuiavia Inowrocław  7:1 (5:0)

Bramki dla Czarnych zdobyli: Jakub Ławski – 3 ( w 23, 29 i 54 min.), Denis Janowiak – 2 ( w 8 i 10 min.) oraz Kacper Kaleta – 2 (w 25 i 53 min.)

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).