Młodzicy NTS Trójka Nakło rozegrali 9. kolejkę ligi wojewódzkiej

W niedzielę 19 stycznia 2020 roku młodzicy NTS Trójka Nakło zagrali 2 mecze w ramach I ligi wojewódzkiej. Pierwszym przeciwnikiem nakielan był Koset Grudziądz. Zawodnicy NTS-u dobrze zaczęli, zaryzykowali zagrywką i przyniosło to wymierne efekty (10:8). Po czasie zespół z Grudziądza poprawił się w elemencie przyjęcia, wyszedł na prowadzenie i nie oddał go już do końca seta.

Od następnej odsłony nakielanie zaczęli od kilku błędów własnych dzięki czemu Grudziądz wyszedł na prowadzenie. Gospodarze starali się wyrównać stan meczu silną zagrywką (7:7), lecz niestety zespół z Grudziądza okazał się lepszy i pewnie wygrał spotkanie do 15.

NTS Trójka Nakło – TS Koset Grudziądz 0:2 (25:16, 25:15)

W drugim meczu spotkały się zespołu BKS Chemik Bydgoszcz i TS Koset Grudziądz. Grudziądzanie wygrali ten pojedynek 2:0 (25:12, 25:9)

Ostatni mecz nakielanie zagrali przeciwko bydgoskim Chemikom, którzy od początku narzucili swoje tempo gry i wyszli na zdecydowane prowadzenie (6:2). Po czasie dla gospodarzy obraz gry pozostał taki sam, a bydgoszczanie powiększali swoją przewagę (11:3). Siatkarze NTS-u starali się wyrównać wynik mocnymi zagrywkami, lecz Chemik doprowadził pierwszą odsłonę do końca i wygrał pewnie do 17. Drugi, a zarazem ostatni set nie był najlepszy w wykonaniu gospodarzy. Zaczęli od niewymuszonych błędów własnych, co wykorzystała ekipa z Bydgoszczy (11:4). Pomimo przeprowadzonych zmian i kilku wykorzystanych kontr to przyjezdni powiększyli prowadzenie (23:13) i ostatecznie wygrali do 15.

NTS Trójka Nakło – BKS Chemik Bydgoszcz 0:2 (25:17, 25:15)

NTS zagrał w składzie: Bartosz Kalinowski, Sebastian Hibner, Miłosz Sieracki, Piotr Marasz, Aleksander Hibner, Marceli Adasiak oraz Mikołaj Garbaciak, Nikodem Turbiarz, Kacper Walkowiak.