Młodzicy NTS Trójka Nakło z brązowymi medalami mistrzostw województwa!

W niedzielę 23 lutego 2020 roku w Grudziądzu rozegrano ostatnią kolejkę wojewódzkiej ligi młodzików. Po całym sezonie siatkarze NTS-u zajęli III miejsce za Chemikiem i Kosetem.

Mecze rozgrywane tego dnia nie miały już wpływu na końcową klasyfikację. W pierwszym spotkaniu Koset bezproblemowo pokonał NTS 2:0 (25:10, 25:5). W drugim meczu Nakło zmierzyło się z Bydgoszczą. W wyrównanym pierwszym secie nakielanie prowadzili przez prawie całego seta. Oddali je dopiero w końcówce i po grze na przewagi przegrali 26:28. W drugiej partii było gorzej – NTS przegrał do 14.
W spotkaniu pomiędzy Grudziądzem i Bydgoszczą kiblice mieli okazję obejrzeć tie-break. Zacięta walka trwała do samego końca, ale ostatecznie, tak jak w całym sezonie, lepsi byli siatkarze Kosetu wygrywając 2:1 (25:19, 21:25, 18:16)

7. SPS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka

Brązowi medaliści mistrzostw województwa młodzików: Bartosz Kalinowski (kapitan), Miłosz Sieracki, Aleksander Hibner, Sebastian Hibner, Marceli Adasiak, Mikołaj Garbaciak, Kacper Walkowiak, Nikodem Turbiarz, Szymon Dymek. Trenerzy: Kacper Zieliński, Michał Nowak.

III miejsce dało awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą się w dniach 20-22 marca w Grudziądzu. W grupie do której trafi NTS wg regulaminu znajdą się: