„Młodzież Zapobiega Pożarom”. Dwóch reprezentantów na szczeblu powiatowym z Zespołu Szkół im. prof. Emila Chroboczka

Dnia 25.10.2019r. w Muzeum Ziemi Szubińskiej przeprowadzono kolejne w powiecie nakielskim gminne eliminacje 42. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Do rywalizacji tego dnia stanęło 16 uczniów z terenu gminy Szubin.

Konkurs jak co roku podzielony został na dwie części. W pierwszej z nich na uczestników czekał test składający się z 30 pytań.

Spośród wszystkich uczniów w każdej z kategorii wyłoniono pięciu najlepszych, którzy wzięli udział w drugim etapie polegającym na udzielaniu ustnych odpowiedzi na wylosowane wcześniej pytania.

W wyniku przeprowadzonych testów na liście laureatów, którzy będą reprezentować gminę Szubin w powiatowych eliminacjach w dniu 23 listopada w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nakle w kategorii szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Oto klasyfikacja na szczeblu gminnym:
I miejsce – Szymon Brzykcy
II miejsce – Oliwia Kramer
III miejsce – Jakub Komorowski – wszyscy z Technikum z Zespołu Szkół im. E. Chroboczka w Szubinie. Oprócz w/w udział wzięli z naszej szkoły nast. uczniowie kadeci klas wojskowych: Sara Obremska, Marcel Katafiasz oraz Miłosz Małek.

Gminę Szubin na szczeblu powiatowym OTWP reprezentować będą Szymon Brzykcy i Oliwia Kramer– członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP.

Gratulujemy zwycięstwa oraz życzymy sukcesu w dalszej rywalizacji.

Zespół ds. Promocji w Zespołu Szkół w Szubinie