Młodzik KS Czarni Nakło z awansem do III ligi bydgoskiej

448

Przygotowania do sezonu rozpoczęliśmy następnego dnia po otrzymaniu zgody na treningi na stadionie miejskim i boisku orlik od 09 maja spotykając się trzy razy w tygodniu. Praktycznie bez przerwy wakacyjnej trenowaliśmy i rozgrywaliśmy mecze sparingowe z drużynami o różnej skali umiejętności. Nie byliśmy też usatysfakcjonowani przydzieleniem nas do klasy IV, gdyż w poprzednim sezonie utrzymaliśmy się bez problemów w III lidze.

W sezonie jesiennym 2020r zakończyliśmy rozgrywki z imponującym wynikiem 9 zwycięstw i 1 porażce z bilansem bramkowym 48-19.Szczególnie zacięte mecze były ze Spartą Janowiec Wlkp. z którą walczyliśmy o awans.

Ten wynik to zasługa wszystkich zawodników , a szczególnie tych ze 100% frekwencją. Podziękowania należą się rodzicom za pomoc finansową w zakupie dresów sportowych, toreb i koszulek treningowych. Zarządowi Klubu  i wsparciu w sfinansowaniu ze środków Gminy Nakło zakupu sprzętu sportowego(piłek, stożków, drabinek i znaczników).To wszystko plus doskonała atmosfera w zespole pozwoliła wyzwolić ten sukcesów również na boisku piłkarskim. Jesteśmy gotowi na podjęcie rywalizacji na wyższym poziomie w sezonie wiosennym 2021r.

Skład naszej drużyny jest następujący: Adrian Antczak r.08, Igor Cieślikiewicz r.08, Bartosz Baran r.09, Denis Janowiak.08, Przemysław Jarocha r.08, Adrian Jaster r.10, Jakub Jendrzejewski r.08(kapitan), Gracjan Kawski r.08, Michał Krawczyk r.09, Jakub Ławski r.08, Wojciech Murek r.08, Marcel Olejarz r.09, Oskar Ostrowski r.10, Oliwier Pryba r.09, Natan Spitza r.09 i Jakub Siuszko r.08 oraz trener UEFA B Piotr Dutkiewicz.

Piotr Dutkiewicz