Mroteccy seniorzy wypoczywali w Ustce

Tradycyjnie już, podobnie jak w latach poprzednich, prawie 70 osobowa grupa seniorów z Klubu Seniora w Mroczy wypoczywała nad Bałtykiem. Tym razem była to Ustka  –  kurort pełen słońca,latem tętniący życiem. Idealne miejsce na wypoczynek, relaks , zabawę dla osób w różnym wieku.

Nasi seniorzy bardzo chwalili sobie czas spędzony w tej uroczej miejscowości. Właściciele ośrodka zapewnili gościom wygodne warunki pobytu,miłą obsługę, a pyszne  wyżywienie sprawiło pełne zadowolenie uczestników z pobytu.

Głównym miejscem spotkań były hole z wygodnymi kanapami , gdzie można było wypić kawę i zintegrować się. Balkony to również doskonałe miejsce na relaks i zażywanie kąpieli słonecznych. Spragnieni wody mogli  skorzystać z kąpieli w basenie lub zrelaksować się w jaccuzi w pobliskim hotelu Grand Lubicz.

Nie brakowało chętnych na spacery nadmorską promenadą.

Przy okazji, by odpocząć, co niektórzy siadali na ławeczce, by odwiedzić „kobietę pracującą”, czyli aktorkę Irenę Kwiatkowską., by wreszcie dojść do Usteckiej Syrenki.

Wieczorem seniorzy gromadzili się przy ognisku, by wspólnie śpiewać i bawić się. Miłym akcentem pobytu był wieczorek przy muzyce na żywo.

Mroteccy seniorzy powrócili do domu z miłymi wspomnieniami, wypoczęci, zrelaksowani i z dobrym humorem.

G. Wiśniewska – Klub Seniora w Mroczy