Nakielska Policja zaprasza na „drzwi otwarte”

Policjanci nakielskiej komendy powiatowej zapraszają osoby zainteresowane wstąpieniem do służby na „drzwi otwarte”, podczas których uzyskać będzie można szczegółowe informacje w sprawie pracy w Policji.

W dniu 24 czerwca br. w godzinach 11.00-13.00 mundurowi zapraszają do swojej siedziby przy ul. Pocztowej 11 w Nakle nad Notecią wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji.

Podczas „drzwi otwartych” uzyskać będzie można informacje na temat warunków, jakie musi spełnić kandydat do służby i dokumentów, które należy złożyć. Omówione zostaną też poszczególne etapy procedury kwalifikacyjnej, jaką przed wstąpieniem do służby przechodzi każdy policjant.

Szczegółowe informacje na temat możliwości pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią można uzyskać w Zespole Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 47 75 29 206. Warto zapoznać się również z publikacją na stronie internetowej: Zostań Kimś Wyjątkowym https://kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb/zostan-kims-wyjatkowym/75826,ZOSTAN-KIMS-WYJATKOWYM.html

 

 

st. sierż. Kamil Smoliński p.o. Oficera prasowego KPP Nakło