Nakielski Triathlon Sprinterski

Basen, rower, bieganie… Nie ograniczaj się do jednej aktywności! Jeśli lubisz stawiać sobie nowe wyzwania i łamać kolejne granice wytrzymałości, spróbuj swoich sił w „Nakielskim Triathlonie Sprinterskim”

Spółka Nakielski Sport serdecznie zachęca do wzięcia udziału w „Nakielskim Triathlonie Sprinterskim”, który odbędzie się w dniach 14 sierpnia – 5 września 2021 r. Uczestnicy  realizują pierwszy etap pływanie na Krytej Pływalni „Naquarius”, natomiast  dwa kolejne etapy jazda na rowerze i bieganie w dowolnym przez siebie wybranym miejscu.

Każdy uczestnik dokonuje pomiaru aktywności (bieg i jazda na rowerze) urządzeniem wyposażonym w GPS, może to być również aplikacja mobilna w telefonie. Następnie swój wynik w postaci screen’a (zrzutu ekranu) wraz z widoczną trasą, czasem, terminem pokonania dystansu oraz wypełnione oświadczenie RODO należy przesyłać mailowo na adres: maciej.luczak@nakielskisport.pl  do dnia 12 września 2021 r.

W przypadku etapu pływania należy pobrać druk „Potwierdzenie udziału w „Nakielskim Triathlonie Sprinterskim” u ratowników na Krytej Pływalni Naquarius. Na powyższym druku ratownik potwierdza pokonanie dystansu przez uczestnika. Drugą opcją jest pomiar urządzeniem wyposażonym w GPS. W tym przypadku potwierdzeniem pokonania dystansu  jest screen z aplikacji (zrzut ekranu) oraz zdjęcie uczestnika na Krytej Pływalni Naquarius

Od uczestnika wymaga się wykonania jednego zdjęcia uwidoczniającego udział w jednej wybranej przez siebie aktywności (tj. pływanie, jazda na rowerze lub bieg).

Wręczenie medali nastąpi do 30 września 2021 r. osobiście w siedzibie spółki Nakielski Sport Sp. z o.o., ul. Kazimierza Wielkiego 21, 89-100 Nakło nad Notecią.

Ze względu na formułę biegu nie będzie prowadzona rywalizacja oraz klasyfikacja.

 

 

Nakielski Sport Sp. z o.o.