Nakło nad Notecią: Bez zakłóceń i zgodnie z harmonogramem budowane są 4 budynki z 190 mieszkaniami

Bydgoska firma P. W. przy ul. Mroteckiej w Nakle nad Notecią buduje 4 pięciokondygnacyjne budynki, które pomieszczą 190 mieszkań o zróżnicowanych metrażach: od około 30-metrowych kawalerek po 70-metrowe M4. Wszystkie lokale zostaną wykończone w standardzie podstawowym. Średniowysokie budynki będą się od siebie różniły rozmiarem. W skrajnych częściach działki powstaną dwa mniejsze, jednoklatkowe bloki, a pomiędzy nimi dłuższe dwuklatkowe z większą liczbą mieszkań. Na terenie osiedla powstanie także plac zabaw, parking oraz wiaty rowerowe.

Główny wykonawca inwestycji ma na wybudowanie osiedla 2 lata. Po 10 miesiącach od symbolicznego wbicia łopaty prace przebiegają bez zakłóceń i zgodnie z harmonogramem.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).