Nakło nad Notecią: Dorośli i dzieci ratowali święta

Rodzice i ich dzieci z grupy Niezapominajki z Przedszkola nr 1 Tęczowe Wzgórze w Nakle n.Not. wzięli udział w niecodziennej akcji. W czwartek, 22 grudnia 2022 roku wspólnie ratowali święta.
„Ratujmy święta” to tytuł przedstawienia, w którym zagrali dorośli i dzieci. Aktorzy długo przygotowywali się do czwartkowego występu, a efekty ich ciężkiej pracy mieli okazję obejrzeć przedszkolaki, uczniowie, grono pedagogiczne i pracownicy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle n. Not. Widzowie poczuli też magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, słuchając pastorałek i kolęd. Czwartkowe świąteczne spotkanie zakończyły dzieci z grupy Niezapominajki, które niczym anioły zstąpiły na Ziemię, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich aktorów – rodziców dzieci z grupy Niezapominajki oraz dzieci, którzy podjęli inicjatywę i wystąpili dla szerokiej publiczności. Podziękowania dla supergłosu, pani Niny Jędryczki, która cudownie wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.

 

tekst: Marta Podemska
zdjęcia: Dariusz Górzyński