Nakło nad Notecią: Firma „Kawczyński Logistics” objęła patronatem logistyków ze Staszica

Dzisiaj, 28 listopada 2022 roku w Zespole Szkół im. S.Staszica w Nakle nad Notecią miała miejsce wyjątkowa uroczystość, jaką było objęcie patronatem młodych adeptów logistyki przez jedną z najbardziej znanych i wiodących firm logistycznych nie tylko w Polsce, ale i Europie, a także na świecie – Firmą „Kawczyński Logistics”. W uroczystości udział wzięli: Tadeusz Sobol starosta nakielski, Włodzimierz Kawczyński oraz Hanna i Stanisław Kawczyńscy – właściciele firmy. Przed podpisaniem umowy patronackie głos zabrali: Dariusz Betscher dyrektor szkoły, Tadeusz Sobol i Stanisław Kawczyński. Po podpisaniu umowy, dzisiejsi goście oceniali makiety przedstawiające procesy magazynowe w logistyce wykonane przez uczniów klas logistycznych. Komisja konkursowa uznała, że najlepszą makietę wykonali uczniowie klasy 1f.

Ogłoszono również wyniki szkolnego konkursu logistycznego, w którym młodzież musiała wykazać się wiedzą w zakresie transportu. Zwycięzcami zostali:

Hubert Góra klasa 1f

Oliwier Biniak klasa 2f

Weronika Wierzewska klasa 3f

Kacepr Szymański klasa 4fP

Bartosz Zamorowski klasa 4fG

Nagrody zwycięzcą wręczyła Hanna Kawczyńska.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).