Nakło nad Notecią: Human Smart City w trybie on-line

148
Już w najbliższy piątek (26.02.2021 r.) o godz. 17:00 zapraszamy wspólnie ze Stowarzyszeniem Ekologicznym Ziemi Nakielskiej OIKOS na spotkanie on-line pn. „Charakterystyka roślin energetycznych oraz produkcja „zielonej energii” w biogazowni”, które poprowadzi Adam Piszczek – Główny specjalista ds. OZE i roślin oleistych w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Zintegrowane działania partycypacyjne realizowane przy użyciu nowych technologii na rzecz redukcji emisji komunikacyjnej w Nakle nad Notecią” oraz programu „Rozwój Przestrzeni Zielonych w Nakle nad Notecią”. Projekt współfinansowany z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020. Priorytet 3. Potencjał beneficjentów funduszy europejskich. Działanie 3.1 Skuteczni beneficjenci.
Link do spotkania: https://tiny.pl/rlfh1

Link będzie przekierowywał do spotkania dopiero w piątek o godz. 17:00. Sugerujemy korzystanie z przeglądarkowej wersji programu Microsoft Teams (klikamy środkowy kafelek z napisem „Kontynuuj w tej przeglądarce”). W przypadku pytań w trakcie spotkania, prosimy o korzystanie z czatu (ekspert odpowie na pytania po zakończeniu prelekcji).

Uwaga: kolejne spotkanie z ekspertem odbędzie się 1 marca, również o godz. 17:00 z wykorzystaniem tej samej platformy. Link pojawi się w piątek po zakończeniu spotkania.

źródło: UMiG Nakło nad Notecią