Nakło nad Notecią: Inauguracja roku szkolnego w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej

 

Dzisiaj, 1 września 2020 roku we wszystkich szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Nakielski miała miejsce inauguracja roku szkolnego 2020/2021. W Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią inauguracja odbyła się w dwóch terminach. Najpierw o godz. 9:00 na dziedzińcu szkoły zebrały się klasy pierwsze oraz 3 i 4 Technikum Żeglugi Śródlądowej i 4 klasa Technikum Portów i Terminali.  W tej części udział brali także absolwenci, którzy nie mieli możliwości ich odbioru świadectw w czerwcu. Pozostałe klasy spotkały się z wychowawcami w klasach o godz. 10:00.

W tym roku naukę w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej rozpoczęło 85 uczniów, w tym 25 w Technikum Żeglugi Śródlądowej i 27 w szkole branżowej.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).