Nakło nad Notecią: Para Denys Marchenko/Mateusz Wołowicz wygrała Turniej Siatkówki Plażowej Przystań Open

357

Dzisiaj, 26 lipca 2020 roku na boiskach Przystani Powiat Nakielski odbył się Turnieju Siatkówki Plażowej Przystań Open. Turniej na terenie przystani został zorganizowany przez Nakielski Sport Sp. z o.o. we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Nakle nad Notecią. Organizator zapewnił wodę oraz słodki poczęstunek dla uczestników turnieju. Dla zwycięzców puchary, medale oraz vouchery. Zwycięzcą dzisiejszego turnieju została para Denys Marchenko/Mateusz Wołowicz, drugie miejsce zajęła para Piotr Kołtuński/Dominik Zieliński, trzecie miejsce zajęła para Mikołaj Głowacki/Michał Muszyński, a czwarte miejsce przypadło parze Andrzej Polaczek/Łukasz Żarski.

Puchary, medale i vouchery wręczyli: Tadeusz Sobol – starosta nakielski oraz Anna Mrozek – prezes Spółki Nakielski Sport.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).