Nakło nad Notecią: Porady prawnika na Przystani

270

Kolejne zajęcia w ramach projektu „Akceptuję – aktywizacja społeczna osób niesamodzielnych” odbyło się na Przystani Powiat Nakielski. Tym razem było to spotkanie z prawniczką Pauliną Niemczewską, która przedstawiła m.in. zagadnienia dotyczące ochrony danych osobowych i sposobów postępowania i radzenia sobie w sytuacjach wymagających różnych czynności prawnych.

Spotkanie przeprowadzono w sali konferencyjnej. Na wszystkich czekała kawa, herbata oraz poczęstunek. Piękna pogoda sprzyjała humorom uczestników oraz zachęcała do korzystania z wypoczynku na zewnątrz budynku. Po zakończonym spotkaniu z prawnikiem wszyscy uczestnicy zostali na zajęciach psychospołecznych prowadzonych przez panią Aleksandrę Piontkowską-Latoś. W ubiegłych miesiącach trwania projektu uczestnicy mieli także możliwość korzystania z indywidualnych porad prawnych, w których chętnie uczestniczyli.

Te działania są przeprowadzane w ramach projektu objętego grantem. Projekt jest realizowany w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi 11 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią