Nakło nad Notecią: Prawie 3000 złotych na WOŚP

Jak już informowaliśmy wcześniej, w sobotę 28 stycznia w sali Zespołu Szkolno-P-Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią odbył Rodzinny Turniej Dwójek Siatkarskich z okazji 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W turnieju organizowanym przez Nakielski Sport i NTS wzięło udział 27 par. Ostatecznie zwyciężyli bracia Leppert, na drugim miejscu uplasował się para Iga Nowak i Michał Nowak, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła para Markuszewski/Łęga. Pary te otrzymały puchary ufundowane przez Nakielski Sport.

Podczas turnieju zbierane były pieniądze oraz odbyły się licytacje gadżetów siatkarskich. Ostatecznie udało się zebrać 2 993,03 zł PLN, a całość kwoty została przekazana na WOŚP.