Nakło nad Notecią: Punkty pobrania materiałów na obecność covid-19 nie narzekają na brak chętnych

1477

W okresie Świąt Wielkanocnych punkty pobrania materiałów na obecność covid-19 były mniej obciążone niż w poprzednich dniach. Na terenie powiatu nakielskiego funkcjonują dwa takie punkty, w Nakle nad Notecią i Szubinie (teren Nowego Szpitala w Nakle i Szubinie). W dniu 3 kwietnia br. wykonano 104 testy, 4 kwietnia br. wykonano 52 testy, a w poniedziałek 5 kwietnia wykonano 102 testy. W tych dniach na wymienioną ilość wykonanych testów, wyników pozytywnych stwierdzono:  3 kwietnia – 28, 4 kwietnia – 17, a 5 kwietnia br. – 9.

Wczoraj, 6 kwietnia 2021 roku zwiększyła się ilość osób do punktów pobrania materiałów. Przynajmniej w Nakle nad Notecią była kolejka, a materiał był pobierany sprawnie. Dzisiaj, 7 kwietnia 2021 roku około godz. 11:00 będziemy dysponowali danymi odnośnie wykonanych testów jak i wynikami. Poniżej kilka zdjęć wykonanych w Nakle nad Notecią.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).