Nakło nad Notecią: Sprawozdanie z drugiej rundy Czwartków Lekkoatletycznych

221

24 września 2020 roku na boisku Orlik przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią odbyła się druga runda jesienna XXVII edycji Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach wzięło udział kilkudziesięciu uczniów z 9 szkół: Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 w Nakle nad Notecią, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Paterku, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Występie,Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ślesinie, Szkoły Podstawowej w Mroczy, Szkoły Podstawowej w Olszewce, Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią oraz Szkoły Podstawowej w Sadkach.

Gratulujemy świetnych rezultatów!

Rzut piłeczką palantową dziewcząt – klasa VI

  1. Julia Lipska – ZSP Paterek – 32,50m
  2. Julia Sadowska – ZSP Paterek – 27,50m
  3. Dominika Lizik – ZSP Paterek – 20,00m

Rzut piłeczką palantową dziewcząt – klasa V

  1. Michalina Draheim – ZSP Paterek – 24,00m
  2. Olga Mańkowska – ZSP 4 Nakło – 22,00m
  3. Maria Grzeszczak – ZSP Ślesin – 20,00m

Rzut piłeczką palantową dziewcząt – klasa IV i młodsze

  1. Blanka Tonderys – ZSP 3 Nakło – 25,50m
  2. Natalia Szymczak – ZSP Paterek – 19,00m
  3. Matylda Sekulska – ZSP 4 Nakło – 18,00m

Rzut piłeczką palantową chłopców – klasa VI

  1. Jakub Pawlicki – ZSP Paterek – 34,50m

Rzut piłeczką palantową chłopców – klasa V

  1. Tymon Komęza – ZSP 4 Nakło – 26,00m
  2. Michał Grzegorek – ZSP 3 Nakło – 20,00m
  3. Marcin Bebło – ZSP 3 Nakło – 16,50m

Rzut piłeczką palantową chłopców – klasa IV i młodsi

  1. Filip Kamyszek – ZSP 4 Nakło – 25,00m
  2. Jakub Konwiński – ZSP 3 Nakło – 20,50m
  3. Mateusz Kalka – ZSP 4 Nakło – 19,00m

Pchnięcie kulą 2kg dziewcząt – klasa V

  1. Natalia Szymeczko – ZSP 3 Nakło – 7,30m

Pchnięcie kulą 3kg chłopców – klasa V

  1. Bartosz Olszewski – ZSP 3 Nakło – 4,50m

Skok wzwyż dziewcząt – klasa VI

  1. Julia Grzegorek – SP Występ – 70cm

Skok wzwyż dziewcząt – klasa VI

  1. Zuzanna Nowak – ZSP 3 Nakło – 70cm

Skok wzwyż dziewcząt – klasa IV i młodsze

  1. Maja Ostrowska – ZSP 4 Nakło – 110cm
  2. Zofia Kucharska – ZSP 3 Nakło – 105cm
  3. Nikola Maciejewska – SP Sadki – 105cm

Skok wzwyż chłopców – klasa VI

  1. Franciszek Okoniewski – ZSP Ślesin – 130cm

Skok wzwyż chłopców – klasa V

  1. Hubert Stańczyk – SP Sadki – 130cm
  2. Jonatan Stachowski – ZSP 4 Nakło – 120cm

Skok wzwyż chłopców – klasa IV i młodsi

  1. Dawid Rogulski – ZSP 3 Nakło – 70cm

Skok w dal dziewcząt – klasa VI

  1. Kinga Kaźmierczak – ZSP 3 Nakło – 4,46m
  2. Zuzanna Sikorska – ZSP 3 Nakło – 4,36m
  3. Maja Osowska – SP Występ – 4,05m

Skok w dal dziewcząt – klasa V

  1. Zofia Wełniak – ZSP Ślesin – 3,82m
  2. Kamila Maciejewska – SP Sadki – 3,72m
  3. Aniela Bąk – SP Występ – 3,67m

Skok w dal dziewcząt – klasa IV i młodsze

  1. Nina Bejgier – ZSP 3 Nakło – 3,32m
  2. Amelia Rohnka – ZSP 4 Nakło – 3,00m
  3. Amelia Michalak – ZSP 4 Nakło – 2,95m

Skok w dal chłopców – klasa VI

  1. Emil Malinowski – ZSP Ślesin – 3,90m

Skok w dal chłopców – klasa IV i młodsi

  1. Maksymilian Jankowski – ZSP 3 Nakło – 4,18m
  2. Grzegorz Pochowski – ZSP Ślesin – 3,42m
  3. Alex Bajerski – SP Sadki – 3,28m

1000m chłopców klasa V

  1. Bartosz Olszewski – ZSP 3 Nakło – 4:25,48s

1000m chłopców klasa IV i młodsi

  1. Filip Kamyszek – ZSP 4 Nakło – 4:44,59s

600m dziewcząt klasa VI

  1. Zuzanna Sikorska – ZSP 3 Nakło – 2:09,07s

600m dziewcząt klasa V

  1. Olga Mańkowska – ZSP 4 Nakło – 2:13,43s
  2. Karolina Świtalska – ZSP Paterek – 2:48,30s

300m dziewcząt – klasa VI

  1. Lena Jassel – ZSP Ślesin – 64,49s

300m dziewcząt – klasa V

  1. Kamila Maciejewska – SP Sadki – 58,84s
  2. Maria Grzeszczak – ZSP Ślesin – 60,96s

300m dziewcząt – klasa IV i młodsze

  1. Natalia Szymczak – ZSP Paterek – 56,20s
  2. Maja Ostrowska – ZSP 4 Nakło – 59,17s
  3. Hanna Ignasiak – ZSP 3 Nakło – 62,20s

300m chłopców – klasa VI

  1. Franciszek Okoniewski – ZSP Ślesin – 50,19s
  2. Emil Malinowski – ZSP Ślesin – 54,74s

300m chłopców – klasa V

  1. Jonatan Stachowski – ZSP 4 Nakło – 52,51s
  2. Hubert Stańczyk – SP Sadki –53,81s
  3. Tymon Komęza – ZSP 4 Nakło – 59,76s

300m chłopców – klasa IV i młodsi

  1. Jakub Konwiński – ZSP 3 Nakło – 66,01s

60m dziewcząt – klasa VI

  1. Kinga Kaźmierczak – ZSP 3 Nakło – 9,18s
  2. Amelia Rybak – SP Występ – 9,48s
  3. Julia Lipska – ZSP Paterek – 9,72s

60m dziewcząt – klasa V

  1. Zofia Wełniak – ZSP Ślesin – 9,82s
  2. Aniela Bąk – SP Występ – 10,72s
  3. Julia Wąs – ZSP 3 Nakło – 11,17s

60m dziewcząt – klasa IV i młodsze

  1. Nina Bejgier – ZSP 3 Nakło – 10,50s
  2. Amelia Rohnka – ZSP 4 Nakło – 10,61s
  3. Lena Pilarska – ZSP 3 Nakło – 10,80s

60m chłopców – klasa VI

  1. Jakub Pawlicki – ZSP Paterek – 9,82s

60m chłopców – klasa IV i młodsi

  1. Maksymilian Jankowski – ZSP 3 Nakło – 10,20s
  2. Alex Bajerski – SP Sadki – 10,24s
  3. Maciej Wajer – ZSP 3 Nakło – 10,40s

Nakielski Sport Sp. z o.o.

zdjęcie ilustracyjne