Nakło nad Notecią: „Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”

17 marca 2023 roku Samorząd Mieszkańców nr 7 zorganizował uroczystość  z okazji Dnia Kobiet. Panie spotkały się w restauracji „Cafe Emilia” w Nakle nad Notecią.

Na początku spotkania zebranych gości powitali: przewodniczący samorządu Pan Roman Sołdan oraz  Pani Agnieszka Korzeniewska- członek zarządu samorządu, która życzyła  Paniom  pogody ducha, spełnienia marzeń, cudownych chwil i dużo zdrowia. Po życzeniach  wzniesiono toast oraz przystąpiono do biesiadowania i  ciekawych rozmów. Następnie zarząd samorządu każdą z Pań obdarował kwiatem  z osobistymi życzeniami. Kolejnym punktem spotkania była  prezentacja „Jak czuć się piękną i młodą, czyli dbam o swoją skórę”, którą  przygotowała Pani Sylwia  Malak.  Podczas pokazu  Panie dowiedziały się, jak należy dbać o cerę i ją pielęgnować  oraz poczuły się odprężone i zrelaksowane, gdyż  Pani Sylwia każdej z Pań nałożyła  na dłonie maseczkę.

Zarząd  dziękuje wszystkim Paniom za przybycie,  miłą atmosferę i wspólnie spędzony czas, a Pani Sylwii za cenne porady i wskazówki.

Jeszcze raz życzymy  wszystkim Kobietom wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy i kryje się w słowie „szczęście”.

Do zobaczenia za rok.

Zarząd Samorządu: Roman Sołdan, Agnieszka Korzeniewska, Rafał Sobczak i Jacek Malak.