Nauczyciele spakowali walizki. Wyjazd do Francji poprzedziły zajęcia językowe

Grupa 6 nauczycieli z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią wyjechała do Francji w ramach realizacji programu unijnego ERASMUS+. Zanim jednak nauczyciele spakowali walizki, wzięli udział w zajęciach z języka angielskiego i francuskiego.

W niedzielę, 16 lutego 2020 r. pierwsza grupa nauczycieli z ZSP nr 3 w Nakle n. Not. udała się do francuskiego Le Vieux-Marché, niewielkiej miejscowości na zachodzie Francji, gdzie przez tydzień będzie obserwować pracę francuskich nauczycieli.

Wyjazd poprzedziły zajęcia językowe. Nauczyciele doskonalili swoje umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim. Nie zabrakło też zajęć z języka francuskiego. Zajęcia z języka angielskiego poprowadziła Joanna Betscher, a języka francuskiego Monika Kieczmerska. Obu Paniom serdecznie dziękujemy za profesjonalne podejście oraz miłą atmosferę na lekcjach.

– Wierzymy w to, że udział w zajęciach przełoży się na swobodną wymianę informacji podczas realizacji projektu, już na miejscu, we Francji – informują uczestniczki projektu „Nowe metody dla lepszej przyszłości”.

Nadmieńmy, iż francuskim partnerem nakielskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 jest Association Weiner Plus.

materiał nadesłany