Niech żyje bal!. Bal karnawałowy w Przedszkolu Katolickim

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i  zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawały dla przedszkolaków to niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Dnia 24.01.2020r. w  Niepublicznym Przedszkolu Katolickim w Nakle odbył się bal karnawałowy. Pracownicy przedszkola dołożyli wszelkich starań, aby wystrój sali balowej i placówki wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do zabawy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie, takie jak m. in.: policjanci, księżniczki, strażacy, Batman czy Spider- Man.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w tańcach oraz różnych konkursach zręcznościowych, ruchowych i tanecznych. Po zabawie karnawałowej czekał na dzieci poczęstunek w salach.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu  w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy juz za rok.

materiał: mgr Agnieszka Bartosik, mgr Renata Busz  Niepubliczne Przedszkole Katolickie