Niecodzienne pożegnanie maturzystów w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Wyspiańskiego w Szubinie

Dzisiaj – 24 kwietnia 2020 roku – kończycie naukę w naszej szkole. Niestety, nie możemy pożegnać się uroczyście, w trakcie spotkania w szkolnej auli. W warunkach pandemii spotykać musimy się indywidualnie, zachowując ostrożność, by nie narażać Waszego zdrowia. Mam nadzieję jednak, że mimo braku tradycyjnej oprawy zakończenia roku szkolnego, Wasza radość z ukończenia kolejnego etapu edukacji będzie tak samo wielka, jak Waszych kolegów lat wcześniejszych.

Żywię głęboką nadzieję, że to nie koniec Waszej edukacji. Warto bowiem pozostać uczniem przez całe życie. Głód wiedzy, chęć doświadczania i ciekawość świata sprawiają, że wciąż się rozwijamy i zmieniamy. Nie egzystujemy, ale naprawdę żyjemy. Życzę Wam więc, aby młodzieńcza pasja poznawania świata nigdy się w Was nie wypaliła. Budujcie swoją przyszłość na mądrości, którą tyle lat zdobywaliście, a osiągniecie założone cele.

Z ogromną przyjemnością informuję, że najlepszą absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie w roku szkolnym 2019/2020 została Ada Guzińska. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymały także: Julia Siuchnińska i Dominika Bojewska.

Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i godne reprezentowanie szkoły otrzymały: Kinga Kantorska, Julia Stodolna i Natalia Konopczyńska.

Za dobre wyniki w naucei aktywność na rzecz szkoły wyróżnieni zostali: Hubert  Zdralek, Sandra Ptak, Julia Bogusławska, Igor Kotlarek, Aleksandra Bączkowska, Klaudiusz Józefowicz, Roksana Nowicka i Jakub Witkowski.

Dyplomy za działalność w kołach zainteresowań, reprezentowanie szkoły w środowisku oraz za osiągnięcia społeczne, sportowe i artystyczne otrzymali także: Julianna Grobelska, Piotr Olejniczak, Kamil Staśkiewicz, Julia Kubisiak, Wojciech Chróściński, Kamila Czechowska, Jakub Donarski, Hubert Gotkowski, Arkadiusz Panek, Berenika Woźniak.

Wszystkim serdecznie gratuluję!

Szczególne gratulacje i podziękowania składam Waszym Rodzicom, którzy wzorowo wychowali swoje dzieci i wspierali szkołę w jej działalności.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Szkoły Elżbieta Kłosowska-Hilscher