Nowy rok szkolny z Centrum Handlowym RONDO

Ostatni tydzień sierpnia to najczęściej czas przygotowań do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Plecak, zeszyty, strój na WF czy artykuły plastyczne i przybory szkolne – to wszystko musi znaleźć się w wyprawce szkolnej każdego ucznia. Przy kompletowaniu wyprawki szkolnej pomoże rodzicom Centrum Handlowe RONDO, gdzie wszystkie niezbędne produkty można znaleźć w jednym miejscu.

Powrót do szkoły stanowi spore przeżycie i wyzwanie zarówno dla dzieci, jak również rodziców. Bez wątpienia dla wielu zakup wyprawki szkolnej kojarzy się przede wszystkim z długimi godzinami spędzonymi w sklepach. Dobrym rozwiązaniem jest zrobienie zakupów w jednym miejscu i czasie, a idealną do tego przestrzenią jest Centrum Handlowe RONDO.

Szeroką ofertę zeszytów, artykułów piśmienniczych oraz przyborów szkolnych można znaleźć w hipermarkecie Auchan, księgarni Świat Książki, księgarni Między Kartkami, a także sklepie Toys’’R’’Us. Po strój na WF, czyli dobrej jakości koszulkę, spodenki, buty sportowe i worek szkolny, warto zajrzeć do salonów GO Sport i Martes Sport. Wspomniane salony sportowe, podobnie jak Auchan i Toys’’R’’Us, to także miejsca, gdzie rodzic może zaopatrzyć swoje dziecko w najważniejszy element wyprawki szkolnej – plecak. W dzisiejszych czasach warto również zadbać o technologiczną wyprawkę swojego dziecka i pomyśleć o nowym sprzęcie elektronicznym – laptopie czy tablecie. Bogaty asortyment w szerokich widełkach cenowych oferuje salon RTV EURO AGD.

„Wyprawka do szkoły nadal niekompletna? Czas odkurzyć szkolne plecaki i dokupić niezbędne przybory. Wszystko, czego potrzebujecie znajdziecie w CH RONDO! Zapraszamy na udane zakupy i życzymy, aby Twoje dziecko przywitało nowy rok szkolny z uśmiechem oraz gotowe na nowe wyzwania” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Monika Paduch