Nowy samochód operacyjny współfinansowany przez Gminę Więcbork trafił do więcborskich policjantów

W środę (27.01.2021 r.) o godzinie 13:00 na placu przy Urzędzie Miejskim w Więcborku, odbyło się przekazanie samochodu marki KIA SPORTAGE, zakupionego z budżetu Gminy Więcbork oraz środków budżetowych Policji.

W uroczystym przekazania kluczyków do nowego pojazdu służbowego uczestniczyli Przewodnicząca Rady Miejskiej w Więcborku Pani Anna Łańska, Burmistrz Więcborka Pan Waldemar Kuszewski, Zastępca Burmistrza Pan Jacek Masztakowski oraz Komendant Powiatowy Policji w Sępólnie Kraj. insp. Paweł Zawada,  Specjalista wydziału prewencji ruchu drogowego asp. szt. Arkadiusz Sontowski, Kierownik Posterunku Policji w Więcborku st. asp. Mateusz Łochowicz, więcborscy policjanci otrzymali do swojej dyspozycji samochód marki KIA SPORTAGE, którego zakup w wysokości 54.000,00 zł. współfinansowała Gmina Więcbork.

Komendant sępoleńskiej Policji insp. Paweł Zawada podziękował Radnym Rady Miejskiej w Więcborku oraz Burmistrzowi Więcborka za wsparcie, podkreślając, że okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców.

źródło: Urząd Miejski w Więcborku