Ogłoszenie Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nakle nad Notecią

Jesteś klientem Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nakle nad Notecią? Nie byłeś u nas, ale masz pytanie lub potrzebujesz wsparcia?

Specjaliści Poradni w Nakle nad Notecią oraz jej filii w Szubinie udzielają porad i konsultacji telefonicznie (po zgłoszeniu telefonicznym w godzinach 8.00- 13.00 na podane niżej numery kontaktowe sprawa zostanie przekierowana do odpowiedniego specjalisty psychologa, psychoterapeuty, pedagoga, logopedy)

  • NAKŁO – sekretariat: 510 091 705, dyrektor: 502 119 142
  • SZUBIN – sekretariat: 510 091 095

Możliwy jest także kontakt mailowy:

Po ogłoszeniu przez WHO pandemii koronawirusa do pozostania w domach zachęcają wszyscy,  a  na portalach społecznościowych internauci zorganizowali akcję #zostanwdomu. Akcja robi się coraz popularniejsza i z każdym dniem przyłącza się do niej coraz więcej osób.

My również przyłączamy się do niej. Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszej strony internetowej  www.ppppnaklo.pl , gdzie zamieszczamy ważne informacje, porady, propozycje zajęć z dziećmi itp. Wykorzystujmy pozytywnie czas spędzony z rodziną.  Spotkajmy się także na fanpageu i portalu społecznościowym – facebook.

/-/ Ewa Burzyńska – Dyrektor PPPP w Nakle nad Notecią