Orzeł Kcynia pokonał w meczu sparingowym Czarnych Nakło

Dzisiaj, 8 sierpnia 2019 roku na boisku bocznym stadionu miejskiego w Nakle nad Notecią, seniorzy Czarnych Nakło rozegrali mecz sparingowy z Orłem Kcynia. Trenerzy pozwolili zagrać wszystkim piłkarzom, których w dniu dzisiejszym mieli do dyspozycji. Mecz trwał 2 x 40 minut. Zespoły stworzyły sobie sporo sytuacji strzeleckich. Jako pierwsi bramkę w 25 min. strzelili kcynianie. Bramkę wyrównującą w 34 min. dla Czarnych zdobył Damian Kokowski. W 40 min. tuż przed przerwą goście zdobywają drugą bramkę. Po przerwie w 42, 52 i 54 min. zespół z Kcynia zdobywa kolejne bramki. Piłkarze Czarnych po stracie bramek starają się zmniejszyć stratę. W 61 min. gola dla Czarnych zdobywa Mikołaj Bąk, a trzy minuty później na listę strzelców wpisał się Wojciech Sowa. Na cztery minuty przed zakończeniem meczu drugą bramkę w tym meczu strzela Damian Kokowski.  Dzisiejszy mecz był kolejnym etapem przygotowań do rozgrywek sezonu piłkarskiego 2019/2020.

Czarni Nakło – Orzeł Kcynia 4:5 (1:2)

tekst i zdjęcia: Zbigniew Kubisz