Ostatnie spiningowe zawody wędkarskie koła PZW Wyrzysk

W dniu 6 października 2019 roku na jeziorze Falmierowskim rozegrane zostały spiningowe zawody wędkarskie koła PZW w Wyrzysku w czasie, których wędkarze łowili z łodzi wędkarskich. Startowało w nich 8 zawodników pływających na pięciu łodziach i pontonach. Sędzią głównym był kolega Artur Jastrzębski. Przy słonecznej i ciepłej jak na ten czas pogodzie ryby brały różnie, Trafiały się niewymiarowe szczupaki (wypuszczane od razu do wody) i nie wszyscy wędkarze mieli kontakt z rybą. Łącznie do klasyfikacji punktowej zgłoszono 3 szczupaki i jednego okonia. Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:
I miejsce – Michał Rogalski – 1450 pkt !!!
II miejsce – Grzegorz Kuna 1200 pkt
III miejsce – Mariusz Turek – 1000 pkt
IV miejsce – Piotr Mróz – 70 pkt
V miejsce – Dariusz Drapała (nagroda losowana)

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 – 5 otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego. Puchar dla mistrza koła w spiningu zostanie wręczony na najbliższym zebraniu sprawozdawczym.

Na tym wędkarze wyrzyskiego koła zakończyli sezon zawodów 2019. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, Wszystkim kolegom życzymy miłego czasu spędzonego nad wodą z wędką oraz taaaaakiej ryby. Zapraszamy serdecznie wszystkich wędkarzy wspomnianego koła do licznego udziału w zawodach organizowanych w sezonie 2020.
Z wędkarskim pozdrowieniem „Wodom Cześć!”

tekst i foto: Koło PZW w Wyrzysku