Otwieramy nabory do Football Academy w Powiecie Nakielskim!

Lider na rynku szkółek piłkarskich w Polsce otwiera nabory w oddziałach Football Academy w Nakle nad Notecią, w Sadkach, w Mroczy oraz w Ślesinie. To niepowtarzalna okazja, by dołączyć do elitarnej akademii, która z pasją wychowuje młodych piłkarzy i piłkarki od przeszło 11 lat! Ponadto, od sezonu 2020/21 jako pierwsza i jedyna akademia na świecie, oferuje możliwość wzięcia udziału w „Grywalizacji Football Academy”!

Moment powrotu do szkoły to idealny czas, by zaszczepić w dzieciach nową aktywność, a wybór sportu to oczywiście doskonały kierunek dla ogólnego rozwoju Twojej pociechy. Jesteśmy ekspertami w pracy z młodymi sportowcami, dlatego zapraszamy na zajęcia do  Football Academy – lidera wśród szkółek piłkarskich w Polsce. Na nasze zajęcia w całym kraju uczęszcza blisko 14 000 młodych adeptów piłki nożnej, którzy w naszym oddziale Football Academy nie będą pracować jedynie nad sprawnością fizyczną. Wykwalifikowana kadra trenerska wychowuje, uczy zdrowej rywalizacji i systematyczności, a także buduje pewność siebie i umiejętność osiągania zmierzonych celów. Niedawno przeprowadziliśmy ankietę wśród rodziców dzieci uczęszczających na nasze zajęcia, wyniki oceńcie sami.

Jeśli to nie wystarcza to z przyjemnością odpowiemy na pytanie – „Co nas wyróżnia?”. Od września 2020 roku jako pierwsza i jedyna akademia piłkarska na świecie uruchomiliśmy „Grywalizację Football Academy”. Jest to innowacyjny system, który polega na wprowadzeniu punktów, poziomów i odznaczeń odzwierciedlających realne osiągnięcia w wirtualnym świecie!

Każdy zawodnik, który dołączy do Football Academy zyska swój unikalny – wirtualny profil gracza, który rozwijał będzie wraz z postępami dokonywanymi na prawdziwym boisku! Do zdobycia wiele kolekcjonerskich medali, wiele poziomów do pokonania oraz wielu rówieśników czeka na wyścig w kilku rodzajach rankingów!

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla Was harmonijny rozwój Waszych pociech, dlatego opierając się na wieloletnim doświadczeniu przygotowaliśmy program, który pozytywnie wpływa na kształtowanie osobowości i wychowuje poprzez sport.

Zapraszamy na zajęcia do jednej z czterech naszych lokalizacji w Powiecie Nakielskim:

Football Academy Nakło nad Notecią

Football Academy Mrocza

Football Academy Sadki

Football Academy Ślesin

Kontakt do Managera: Daniel Kloska tel. 531525332 d.kloska@footballacademy.pl www.myfa.eu / www.footballacademy.pl

Daniel Kloska