Paterek: Trwa finał Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej. Jako pierwsi grali żacy

438

Dzisiaj, 27 lutego 2021 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej w Paterku odbywają się finały tegorocznej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej. Wystartowało 80 drużyn, a w finałach wystartuje 12 klubów. W kategorii młodzika, awans wywalczyli: Kamionka Kamień Krajeński, SF Junior Nakło, Spójnia Białe Błota i Polonia Bydgoszcz. W kategorii orlika awansowali: Mały Piłkarz Sępólno Krajeński, Czarni Nakło, Victoria Niemcz Osielsko i UKS Tęcza Bydgoszcz (zadecydowała mała tabela pomiędzy trzema zespołami). W najmłodszej kategorii – żak, w finale zagrają cztery najlepsze drużyny sezonu zasadniczego: MUKS Bydgoszcz, Olimpia Wtelno, Chełminianka/UKS Chełmno i Sportis SFC Łochowo.

Jako pierwsi na boisko wybiegli żacy zespołów: MUKS Bydgoszcz, Olimpii Wtelno, Chełminianki/UKS  Chełmno i Sportis SFC Łochowo.

Po rozegraniu meczy systemem „każdy z każdym” klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1 m. MUKS Bydgoszcz

2 m. Olimpia Wtelno

3 m. UKS Chełminianka Chełmno

Poniżej kilka zdjęć z rozegranych meczy w tej kategorii.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).