Paterek: Victora Niemcz wygrywa finał Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika

621

Wczoraj, 27 lutego 2021 roku w hali Widowiskowo-Sportowej w Paterku odbyły się finały Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Młodzika, Orlika i Żaka.  Jako pierwsi grali żacy, następnie młodzicy, a na końcu orlicy z udziałem zespołu Czarnych Nakło. O finałach z udziałem żaków i młodzików informowaliśmy już wczoraj. W finale orlików zagrały drużyny: Mały Piłkarz Sępólno Kr., Victoria Niemcz, UKS Tęcza Bydgoszcz (same dziewczęta) i wspomniana drużyna Czarnych. Organizatorem finału była Akademia Sportu Piotak, a współorganizatorem KS. Czarni Nakło. Wsparcie rozgrywkom halowym udzielili w tym roku: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Poseł na Sejm RP Piotr Król oraz hurtownia sportowa Skorpionsport.pl  Sponsorem finału „Orlika” jest firma L.O.M. Dariusz i Magdalena Ostrowscy.

Najlepszym strzelcem finału orlików został Mikołaj Włodarczyk (Victoria Niemcz), najlepszym bramkarzem został Grzegorz Słomiński (Victora Niemcz), MVP trafio do rąk Adriana Jaster (Czarni Nakło).

Klasyfikacja końcowa finału „orlików”

1 m. Victoria Niemcz

2 m. Mały Piłkarz Sępólno Kr.

3 m. Czarni Nakło

4 m. UKS Tęcza Bydgoszcz

Gratulujemy wspaniałej organizacji, a młodym piłkarkom i piłkarzom sukcesów sportowych.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).