Piłkarki ręczne I Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie na IV miejscu w województwie

cof_soft

26 stycznia 2023 roku w Bydgoszczy rozegrany został finał Licealiady Województwa Kujawsko-Pomorskiego w piłce ręcznej dziewcząt, w którym wzięła udział reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie w składzie: J. Zwolak, W. Kruszka, M. Hilscher, A. Bała, P. Kwiatkowska, A. Świątkowska, M. Skibińska, N. Nowakowska, M. Branicka, L. Czarnecka. Dziewczęta rozegrały bardzo dobre zawody i ostatecznie zajęły czwarte miejsce wśród szkół ponadpodstawowych w województwie. Kwalifikacja do turnieju finałowego uzyskana została po zwycięstwach w mistrzostwach powiatu nakielskiego w Kcyni i w ćwierćfinale wojewódzkim w Tucholi oraz po zajęciu drugiego miejsca w półfinale wojewódzkim, który odbył się w Brodnicy.