Piłkarskie rozgrywki drużyn Feniks Mrocza

W miniony weekend najstarsze zespoły LUKS Feniks Mrocza : trampkarze i młodzicy rozegrali bardzo ważne mecze o utrzymanie 2 miejsce w tabeli KPZPN.

Niestety w obydwu przypadkach do szczęścia zabrakło niewiele i po wyrównanych zawodach musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Młodzicy przegrali 1-2 na trudnym terenie z drużyną ze Żnina, a trampkarze po bardzo dobrym meczu, gdzie wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, ulegli drużynie FC Junior Nakło 2-3.

Cieszy postawa i gra zespołu zespołów. Martwić może absencja kilku graczy spowodowana głównie chorobami.

Bardzo dobre zawody zagrali w niedzielę Orlicy LUKS Feniks Mrocza którzy z wyjazdowego turnieju przywieźli 7 pkt.

Na wyjeździe w Świeciu rywalizowali ze Spójnią Białe Błota,Startem Warlubie i Wdą Świecie II.Widać,że zawodnicy prawidłowo się rozwijają i cieszy ich gra.Stale podnoszą swój poziom sportowy.W pierwszym meczu wygrywamy 5-0 ze Spójnią Białe Błota.W drugim meczu remisujemy z Wdą Świecie II 3-3 a ostatnim meczu wygrywamy 6-3 ze Startem Warlubie.Brawa dla chłopców!!!

Skład drużyny: Kacper Kania,Grzegorz Bruski,Ksawery Król,Tomasz Król, Miłosz Książek, Marcel Landowski, Jakub Jóżwiak, Kamil Kruszyński, Sebastian Nawrot, Stanisław Świacki,Marcel Splitt,Adam Siuzdak, Oliwier Mizera, Dorian Kuczyński, Igor Wróblewski

Trener Wiesław Śmieliński

Stowarzyszenie LUKS Feniks Mrocza, reprezentuje Mroczę w rozgrywkach dzieci i młodzieży, dzięki wsparciu Gminy na rozwój sportu w 2021r.

Marcin Klebs