Piłkarze ręczni MKS Krajna Nakło w meczu kontrolnym wygrali z Collegium Medicum Bydgoszcz

Panie z MKS Krajna Nakło po pięknej sobocie wygrywają mecz, więc Panowie w wczorajszym meczu kontrolnym nie mogli być gorsi !!! COLLEGIUM MEDICUM BYDGOSZCZ 24:30 MKS Krajna Nakło.”Zacięte spotkanie w 1 połowie, które pokazało w naszej jak i w Bydgoskiej drużynie, że każda niewykorzystana akcja mści się. Dzięki naszemu bramkarzowi i mocnej grze w obronie obrotowego wychodzącego do 9 metra utrzymaliśmy wynik do przerwy 9:10 dla MKSu. W drugiej połowie przyjęliśmy taktykę długiej gry koronką i szukaniu wolnego miejsca w celu ataku. Cel osiągnęliśmy a nawet drużyna rozbudowa ten cel i zaczęła wypuszczać do kontr zawodników z rozegrania i skrzydła dzięki czemu wynik meczu zakończył się taką przewagą bramek. Znakomite rzuty rozgrywających i skrzydłowych na ogromny plus. Nasz bramkarz 50% skuteczności w bramce co również zasługuje na wielkie brawa !!!” – przekazał po meczu trener Paweł Boroń
DOBRA ROBOTA MKS !!! Dziękujemy COLLEGIUM MEDICUM BYDGOSZCZ za równą walkę do ostatniego gwizdka !!!
COLLEGIUM MEDICUM BYDGOSZCZ – MKS Krajna Nakło 24 : 30