Podsumowanie rozgrywek mistrzowskich zespołów SF Junior Nakło

Poniżej przedstawiamy skrócone informacje z meczy mistrzowskich rozegranych przez piłkarzy SF Junior Nakło w sezonie piłkarskim 2019/2020.

4 września 2019 roku – Trampkarze wracają z wielkim niedosytem

Piast Złotniki Kujawskie- SF JUNIOR NAKŁO 1:0

Gramy 3 mecz w lidze i notujemy pierwszą porażkę. Przegrać oczywiście można i taki jest sport, ale gdy przegrywa się w takich okoliczność można mieć ogromny niesmak.
Kontrolujemy cały mecz i nie wykorzystujemy tego w 200 procentowych sytuacjach.

Zapominamy o tym meczu i czekamy na kolejny. Zawsze taki się zdarzy, a biorąc fakt, że kształtujemy swój zespół w nowym systemie gry 11×11 i mamy wielu nowych zawodników możemy w jakiś sposób tłumaczyć nasze poczynania. Oczywiście możemy zgonić na szczęście, ale podobno mu trzeba jakoś pomóc.

Czekamy na następny mecz! Podobno jesteś tak dobry jak Twój ostatni występ. Szybko pokażemy na co nas stać.

5 września 2019 roku – Młodzicy rozpoczęli sezon ligowy.

GKS Gryf Sicienko – SF JUNIOR NAKŁO 0:1
Jedyną bramkę zdobył Euzebiusz Mroczkowski

Coś w trwającym sezonie szwankuje skuteczność. Tak było i w tym meczu. Wynik mógł być bardziej okazały, ale i tak jesteśmy zadowoleni z naszych podopiecznych. Był to pierwszy mecz, a do tego wyjazdowy, więc cieszymy się z dzisiejszego meczu. Z pewnych fragmentów wyciągniemy wnioski i wrócimy silniejszy. Brawo zespół i trener!

Weekend wolny dla naszej drużyny bo jedna z ekip w dziwnych okolicznościach zmieniła ligę. Także czekamy trochę dłużej na kolejne spotkanie.

7 września 2019 roku – Żaki 2011/2012 lepiej ligi rozpocząć nie mogły.

Pierwszy Turniej w ramach ligi zagraliśmy w Szubinie. Deszczowa aura nie przeszkodziła nam się cieszyć z gry. Chłopacy spisali się rewelacyjnie. Grali jak z nut.  Cieszy nas to bardzo bo chyba sposób naszego szkolenia przynosi efekty i widać to po poziomie naszych najmłodszych zawodników ✌🏻Patrząc na młodsze grupy, które nie grają jeszcze w lidze możemy podchodzić do przyszłości optymistycznie. Jesteśmy dzisiaj dumni!

SF Junior Nakło – Szubinianka Szubin 9:0
4 bramki Maks Lewa, 2 bramki Oliwier Dębecki oraz po 1 bramce Wojtek Rajek, Filip Rozpłoch, Nikodem Jopek

SF Junior Nakło – Spójnia Białe Błota I 3:0
2 bramki Maks Lewa, 1 bramka Nikodem Jopek

SF Junior Nakło – Spójnia Białe Błota II 7:0
4 bramki Maks Lewa, po 1 bramce Oliwer Dębecki, Adam Bednarek, Nikodem Jopek

Bilans 19:0!

7 września 2019 roku – Orlicy

Swoje pierwsze mecze w ramach Ligi Orlika rozegrała drużyna z rocznika 2009/2010/2011.

Pogoda tego dnia nas nie rozpieszczała. W pierwszym meczu szczęście tez nam nie dopisało bo po całkiem dobrej grze i z kilkoma sytuacjami przegrywamy 2:0 z gospodarzami Sportis Academy Łochowo. Drugi mecz to już nasz festiwal strzelecki i wygrywamy z GLZS Sadki 13:0. Cztery bramki strzela Jonatan Stachowski, po trzy Szymon Rajek i Fabian Skarwecki oraz dwie Maciej Guth i jedną Bartosz Spytek.

Brawa dla naszych zawodników. Gramy i bawimy się dalej.

Łukasz Bzdawka