Policjanci na naradzie w Nadleśnictwie Szubin podsumowali miniony rok

Przedstawiciele nakielskiej komendy powiatowej i jednostek podległych współpracujących ściśle z Nadleśnictwem Szubin wzięli udział w naradzie koordynacyjnej podsumowującej miniony rok. Mowa była m.in. o bezpieczeństwie na terenach leśnych.

W miniony czwartek (20.02.20) Nadleśnictwo Szubin zorganizowało naradę koordynacyjną podsumowującą miniony rok. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom i kierunkom współdziałania w zakresie zabezpieczenia obszarów leśnych przed pożarami oraz szkodnictwem leśnym. Do udziału w naradzie zaproszeni zostali również przedstawiciele Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, nakielskiej komendy powiatowej i jednostek podległych oraz policji żnińskiej.

W trakcie narady omówione zostały także kwestie dotyczące bezpieczeństwa na terenach leśnych. O wspólnych służbach policji z przedstawicielami szubińskiego Nadleśnictwa w roku 2019, bezpieczeństwie w lasach, wspólnych akcjach oraz zdarzeniach odnotowanych na terenie lasów mówiła podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy nakielskiej komendy.

foto: Nadleśnictwo Szubin

tekst: mł. asp. Zofia Wrzeszcz – p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią