Policjanci z Szubina szukają świadków zdarzeń drogowych

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń z Szubina poszukują świadków zdarzeń drogowych, do których doszło w Turzynie i Starym Jarużynie. Osoby, które mogą pomóc mundurowym w wyjaśnieniu okoliczności zaistniałych zdarzeń proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty.  

Policjanci z szubińskiego Zespołu ds. Wykroczeń prowadzą postępowania wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych zaistniałych w Turzynie i Starym Jarużynie.

Pierwsza kolizja miała miejsce 25 czerwca 2019 roku około godziny 11.20 w Turzynie. Zderzył się peugeot 207 koloru czerwonego z citroenem jumper koloru białego. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń w sprawie, chwilę przed tym, jak doszło do zdarzenia, peugeot był wyprzedzany przez nieustalonego na tę chwilę kierowcę, którego prosi się o kontakt z mundurowymi.

Do kolejnego zdarzenia, które w ramach prowadzonego postępowania wyjaśniają policjanci, doszło 13 lipca br. około 14 w Starym Jarużynie. Jak ustalono, kierowca pojazdu marki volkswagen, koloru czarnego o początkowych numerach rejestracyjnych CNA, wjechał częściowo na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w volkswagena golfa, który go wyprzedzał. Sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca.  

Wszystkie osoby, które mogą pomóc policjantom w wyjaśnieniu przebiegu zdarzeń drogowych proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z prowadzącą postępowania sierż. szt. Anną Białowąs, tel.: 52 391 16 20.

podkom Justyna Andrzejewska – Oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią