Polscy siatkarze z wychowankami NTS Trójka Nakło pokonali Bułgarię

Wczoraj, 25 września 2021 roku swoim ostatnim meczu grupowym mistrzostw świata U21 reprezentacja Polski pokonała 3:1 Bułgarię. Przypominamy, że w reprezentacji Polski gra dwóch wychowanków NT Trójka Nakło: Jakub Czerwiński i Antoni Kwasigroch. Mecz z Bułgarią powinien zakończyć się rezultatem 3:0, ale w trzecim secie nasi siatkarze mając przewagę pięciu punktów stanęli co wykorzystali gospodarze i wygrali seta. W poniedziałek naszych reprezentantów czeka rywalizacja w grupie F i walka o kolejne zwycięstwa. W grupie tej nasi siatkarze zagrają z Rosją i Brazylią.

Polska – Bułgaria 3:1 (29:27, 25:19, 23:25, 25:19)

Polska zagrała w składzie: Jakub Strulak, Dawid Pawlun, Jakub Czerwiński, Michał Gierżot, Karol Urbanowicz, Dawid Dulski, Maciej Nowowsiak (L) – Bartosz Gomułka. Trener: Daniel Pliński.

opracował: Zbigniew Kubisz