Posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Paterku

Wczoraj, 22 listopada 2022 roku w Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku odbyło się posiedzenia Zarządu Oddziału Powiatowego Z OSP RP w Nakle nad Notecią, któremu przewodniczył prezes Piotr Hemmerling. Po sprawach proceduralnych przedstawiono informację o pracy prezydium ZOP ZOSP RP za okres pomiędzy posiedzeniami. Zapoznano się również z informacją komendanta powiatowego PSP w Nakle nad Notecią o działaniach ratowniczo-gaśniczych. Po dyskusji podjęto uchwały ws. przedsięwzięć Oddziału Powiatowego w 2023 roku, kampanii sprawozdawczej w OSP oraz obchodów 25-lecia powołania Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nakle nad Notecią. Zatwierdzono ponadto plan pracy Oddziału w 2023 roku.

W trakcie posiedzenia ustalono, że obchody 25-lecia Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP odbędą się w grudniu 2023, na których zostanie wręczony sztandar. Powołano także komitet organizacyjny na czele którego stanął dh. Stefan Kubicki. Postanowiono, że komitet honorowy zostanie powołany na początku przyszłego roku.

tekst: Zbigniew Kubisz

zdjęcia: nadesłane

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).