Poszukiwania zaginionej Roksany Rudowicz

Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi poszukiwania za zaginioną ROKSANĄ RUDOWICZ – lat 13 (wiek z wyglądu może wskazywać na 15-16 lat), która w nocy z 21 na 22 maja 2020 roku wyszła z domu przy ulicy Żbikowej we Włocławku. Ostatni raz widziana była w domu około godziny 21 i od tej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną jak również nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis: wzrost 163 cm, waga około 50-55 kg, szczupłej budowy ciała, oczy kol. niebieskiego, nos i uszy normalne, włosy proste ciemne jasne do łopatek (może mieć spięte w kitkę). W dniu zaginięcia ubrana była kurtkę dżinsową koloru ciemno niebieskiego, bluzę sportową koloru brązowego z długim włosem z kapturem (na kapturze charakterystyczne uszy niedźwiedzia z włosami), przy rękawach bluzy dziury na kciuk, spodnie dżinsowe typu rurki koloru niebieskiego lub czarnego, może mieć przy sobie torebkę kolorową typu „nerka”.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionej lub widział ją po dniu zaginięcia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z tutejszą jednostką Policji numery telefoniczne 47 753 50 25, 47 753 52 51 lub numerem alarmowym 112.

Autor: st. sierż. Tomasz Tomaszewski