Poszukiwany wpadł podczas interwencji

Mundurowi z Mroczy podczas interwencji w jednym z mieszkań na terenie sadkowskiej gminy zatrzymali poszukiwanego 36-latka. Mężczyzna już trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie trzymiesięczną zastępczą karę pozbawienia wolności.

Wczoraj (10.05.20) mroteccy „patrolowcy” zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w gminie Sadki, gdzie zgłoszono konflikt sąsiedzki. Strony konfliktu  poinformowano o przysługujących prawach i zobowiązano do zachowania spokoju.

Jak w przypadku każdej interwencji, także podczas tej mundurowi sprawdzili w policyjnych systemach personalia osób wobec, których podejmowali czynności.

Okazało się, że jeden z mężczyzn, 36-latek, jest poszukiwany w związku z sądowym nakazem doprowadzenia do odbycia kary. Mieszkaniec sadkowskiej gminy został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu, skąd dzisiaj (11.05.20) trafił do placówki penitencjarnej. Tam odbędzie trzymiesięczną zastępczą karę pozbawienia wolności za przestępstwo, którego dopuścił się w przeszłości.    

podkom. Justyna Andrzejewska – Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

zdjęcie ilustracyjne