Przegląd mebli łazienkowych na nóżkach

Choć wiszące meble łazienkowe zdominowały rynek, to te osadzone na nóżkach wciąż cieszą się sporą popularnością. Za ich wyborem przemawia poczucie większej stabilności, niższa cena i łatwość montażu. Jeśli więc myślisz o zakupie stojącej zabudowy, koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem. Zebraliśmy w nim kilka propozycji mebli na nóżkach, które na pewno warto rozważyć.

Funkcjonalność to podstawa

Zabudowa do łazienki to zakup na lata. Przed podjęciem decyzji należy więc dobrze zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami i preferencjami wobec wybranych mebli. Warto odpowiedzieć sobie na pytania o to, ile osób będzie korzystało z łazienki, czy potrzebujemy w niej sporej przestrzeni do przechowywania, czy może wystarczy nam jedynie szafka podumywalkowa i słupek. Jeśli z łazienki korzysta duża rodzina, konieczne może być zapewnienie osobnej szuflady lub półki każdemu z domowników. Świetnie w takiej sytuacji sprawdzą się meble z kolekcji Catania marki NAS. Jej funkcjonalne, szerokie szafki z licznymi szufladami i minimalistycznymi umywalkami są wręcz stworzone do rodzinnych łazienek.

Inaczej będzie w przypadku łazienki małej i ekonomicznej. Do takiego wnętrza należy szukać mebli kompaktowych, które nie zagracą przestrzeni. Z kolekcją PIK marki NAS nie musimy się tego obawiać – klasyczne, wąskie szafki z tej serii zmieszczą się wszędzie. Wyróżnikiem kolekcji jest nietypowa szafka do zabudowy nad pralkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu,do maksimum wykorzystamy przestrzeń w małej łazience, a niezbędne detergenty czy klipsy do rozwieszania prania będą zawsze pod ręką. Dodatkowy wysoki słupek z dwiema szufladami posłuży jako schowek na kosmetyki i akcesoria.

Styl ma znaczenie

Łazienka to miejsce relaksu i odpoczynku, dlatego w jej wyposażeniu ważny jest też styl. Odpowiednia aranżacja sprawia, że przebywanie w niej będzie przyjemnością. Rynek oferuje wiele propozycji mebli na nóżkach w różnych stylistykach.Do łazienek w stylu glamour polecamy białe meble o błyszczącym wykończeniu w zestawieniu z eleganckimi, chromowanymi uchwytami i nóżkami (np. Capri marki NAS). Ich trwałe fronty wykonane z MDF-u posłużą przez długie lata, a przy tym są łatwe w utrzymaniu czystości.W łazienkach o bardziej surowym, industrialnym bądź skandynawskim klimacie sprawdzi się zabudowa z elementami modnej czerni. Godną rozważenia propozycją będzie w tym przypadku kolekcja Loreto o prostej, minimalistycznej formie przełamanej kontrastowymi uchwytami i nóżkami.

Kolekcja Novelty to z kolei propozycja dla osób, które poszukują mebli o klasycznym designie w ponadczasowym dekorze drewna. Dzięki kompaktowym wymiarom i zadziwiającej pojemności, meble te fantastycznie sprawdzą się szczególnie w małej łazience. Subtelny wzór buku truflowego w zestawieniu z czarnymi nóżkami i uchwytami tworzy zgrane połączenie w stylu soft-loft.

Więcej na www.nas-meble.pl

Aleksandra Atamańczyk Senior PR Account Executive SFERA Group