Przyjdź i Zakochaj się w Lumina Park!

Wielkimi krokami zbliża się największe Święto wszystkich Zakochanych – Walentynki! Serduszka, strzały Amora, a przede wszystkim mieniące się w kolorze miłości iluminacje – to wszystko buduje niezwykle romantyczny klimat. Jeśli szukasz sposobu na spędzenie czasu ze swoją drugą połówką, Lumina Park proponuje magiczny spacer w milionie świateł. Z tej okazji w Lumina Park skorzystacie ze specjalnej promocji dla par „drugi bilet za pół ceny”.

W tym dniu w Lumina Park Bydgoszcz będzie naprawdę romantycznie! Organizatorzy przygotowują specjalną atrakcję, dzięki której będziecie mogli przekazać swojej drugiej połówce jak bardzo ją kochacie!

Lumina Park w Bydgoszczy w lutym zmienia swoje godziny otwarcia. Park będzie czynny od godziny 17:00 do 21:00. Ostatnie wejście możliwe będzie o 20:00. Park otwarty będzie do 26.02.2023.

Czym jest Lumina Park?

Po ubiegłorocznym sukcesie, firma Lumina otworzyła w tym roku siedem Parków Iluminacji w Europie. W Bydgoszczy od 5listopada możemy podziwiać całkowicie nową oraz dłuższą trasę zwiedzania. W Lumina Parku znajdują się, także premierowo, instalacje polskich artystów.

Jesteście ciekawi jak wygląda bajkowa kraina, która przeniesie Was do magicznego świata snów? Tylko od Waszej wyobraźni zależy, jak zinterpretujecie stworzoną przez nas narrację….

Niezastąpieni pracownicy Leśnego Parku, wrocławskiej spółki Lumina oraz firmy BLachereIllumination zadbali też o warstwę grywalizacji, przygotowując mapkę dostosowaną dla dzieci (ale nie tylko!), która pozwoli Wam przenieść się do Krainy Marzeń…To wszystko i wiele więcej w niesamowitej oprawie światła, dźwięku, narracji i grywalizacji!

Podczas wizyty w Lumina Park Bydgoszcz otrzymacie mapy, które poprowadzą Was trasą „Krainy Marzeń”.

W Lumina Parku znajdziecie także punkty gastronomiczne z gorącymi napojami i przekąskami.

Bilety dostępne na stronie: bilety.luminapark.pl

Ceny biletów:

  • Wtorek-czwartek : ulgowy 24 zł, normalny 27 zł, rodzinny 95 zł
  • Piątek-niedziela-święta: ulgowy 27 zł, normalny 31 zł, rodzinny 105 zł

W tym sezonie organizator przeznacza 1 zł z każdego sprzedanego napoju dla Stowarzyszenia Łatwo Pomagać w Bydgoszczy!

Więcej informacji dostępne jest na stronie Organizatora: luminapark.pl/bydgoszcz

 

Julia Brysiak  Marketing & Sales Lumina sp. z o. o