Przystań Powiat Nakielski w barwach biało-czerwonych i symboliczne światełko do nieba

W czasie epidemii, gdzie organizowanie wydarzeń rożnego typu jest niemożliwe. Eventon postanowił przypomnieć się mieszkańcom gminy Nakło nad Notecią, kiedy to cierpliwie czekają na powrót organizacji eventów. Wczoraj podziękowali ludziom, którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem, poprzez symboliczne wypuszczenie światełka do nieba, które było gestem dziękczynnym za ich trudną pracę.

Akcja odbyła się wczoraj, 1 maja 2020 roku na Przystani Powiat Nakielski, gdzie od godz. 21:30 podświetlono budynek przystani w barwy biało-czerwone, a strumień światła skierowano wysoko w niebo. Przejeżdżając po moście przez Noteć można było również doświadczyć pięknego widoku.

Wydarzenie przygotowała ekipa: Łukasz Bzdawka, Kacper Dziejak, Marcin Gąsiorowski przy pomocy Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.).