Wczoraj, 20 lutego 2021 roku w Mogilnie zainaugurowała pierwsza edycja ligi minisiatkówki województwa kujawsko-pomorskiego w tym roku pn. Puchar Kujawiaka i Pomorzanki. Do zawodów przyłączyła się prawie czterdziestoosobowa grupa chłopców z NTS Trójka Nakło – na co dzień uczniów klas sportowych o profilu piłki siatkowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią oraz Szkoły Podstawowej w Łochowie należącej do Nakielskiej Akademii SOS. Wszyscy młodzi siatkarze realizują program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych – wspólny projekt Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Wystąpiliśmy we wszystkich kategoriach wiekowych osiągając następujące rezultaty:
Dwójki siatkarskie klasyfikacja końcowa:
- AZS OŚ Toruń II
- AZS OŚ Toruń I
- KS Stal Grudziądz
- SP 60 BKS Chemik SM I
- AZS OŚ Toruń III
- NTS Trójka Nakło II (Adam Madaj, Mikołaj Kowalski, Igor Plichciński)
- SP Osielsko SP 60 Bydgoszcz
- NTS Trójka Nakło III (Jan Walkowiak, Kacper Gemziak, Miłosz Cegiełko)
- NTS Trójka Nakło I ( Filip Majchrzak, Wiktor Jasiński, Kacper Jabłoński)
- SP 60 BKS Chemik SM II
- NTS Trójka Nakło IV ( Michał Arach, Bartosz Jaroszek, Wojciech Pewniak)
- SP 60 BKS Chemik SM III
- AZS OS Toruń IV
Trójki siatkarskie klasyfikacja końcowa:
- NTS Trójka Nakło I (Kacper Pogoda, Karol Leppert, Nikodem Łęga, Nikodem Stupieńko)
- BKS Chemik SM II
- BKS Chemik SM III
- BKS Chemik SM I
- NTS Trójka Nakło II (Jakub Kubiński, Mikołaj Markuszewski, Cezary Leppert)
- NTS Trójka Nakło III/ SP Łochowo (Zagrodzki Tymon, Zagrodzki Igor, Baran Mikołaj)
- KS Stal Grudziądz III
- KS Stal Grudziądz II
- KS Stal Grudziądz I
- SP 9 Bydgoszcz
- UKS Budowlanka Toruń I
- UKS Budowlanka Toruń II
Czwórki siatkarskie klasyfikacja końcowa:
- AZS OŚ Toruń
- TS Koset Grudziądz I
- BKS Chemik SM I
- KS Stal Grudziądz
- UKS Culmen Chełmno
- NTS Trójka Naklo II (Jan Kauc, Hubert Majewski, Nicolas Wardziński, Dominik Wika, Dominik Pogoda, Aleksander Szurik)
- BKS Chemik SM II
- NTS Trójka I/ SP Łochowo (Korach Krzysztof, Wróblewski Piotr, Głowacki Sylwester, Winarski Kacper, Tomaszewski Szymon, Radkowski Nikodem)
- TS Koset Grudziądz II
Wszystkim zawodnikom oraz szkoleniowcom serdecznie gratulujemy bardzo dobrej inauguracji nowego sezonu! Kolejne emocje już za dwa tygodnie.
Zdjęcia z turnieju: https://photos.app.goo.gl/7kdMJgR4t6cn65ZX8
źródło: NTS Trójka Nakło