Rośliny dla Ukrainy – w ten weekend podczas Festiwalu Roślin w Toruniu

W najbliższy weekend, 28 – 29 maja 2022 roku w Arenie Toruń odbędzie się kolejna edycja największego targu roślin doniczkowych w Polsce, a jego organizator właśnie podał informację o akcji „Rośliny dla Ukrainy”.

W tym trudnym czasie dla naszych sąsiadów , bardzo chcieliśmy pomóc!

Nasza akcja „Rośliny dla Ukrainy” będzie jednak na każdym wydarzeniu, w każdym mieście. Do odwołania!

Chcemy przeznaczyć dochód ze sprzedaży wszystkich Begonii stale kwitnących na potrzeby wsparcia naszych sąsiadów, który przelejemy na konto Polska Akcja Humanitarna (PAH). Będziemy mieli ich bardzo dużo i wyraźnie je oznaczymy

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na „facebookowej” stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/398070195507341

W najbliższy weekend w Arenie Trouń odbędzie się kolejna edycja największego targu roślin doniczkowych w Polsce. Po raz drugi wydarzenie zawita do Torunia. Festiwal Roślin to raj dla wszystkich, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, naturalnego klimatu. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników wyjątkowe odmiany roślin prosto z hodowli, doniczki, środki ochrony roślin, a także ekologiczne nawozy.

Na podstawie sugestii uczestników poprzednich edycji, podczas tego wydarzenia zadebiutują nowe odmiany roślin, w tym również rośliny kolekcjonerskie jak na przykład Monstera Variegata, na które wszyscy długo czekali.

Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Zapraszamy wszystkich, aby po raz kolejny odwiedzili Festiwal Roślin i zobaczyli co przygotowaliśmy tym razem. Będzie bardzo dużo nowości – zapewnia Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Rośliny doniczkowe, które będzie można zakupić podczas festiwalu pochodzą prosto z hodowli, dlatego ich ceny są bardzo konkurencyjne. Dodatkowo organizatorzy na cenówkach drukują ich cenę oraz cenę danej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać kupującym oszczędności, które zyskują korzystając z oferty na Festiwalu Roślin. Każda z odmian będzie dostępna w ilościach hurtowych. Uczestnicy mogą więc wybierać z całego wózka, a nie jak w sklepie – z pojedynczych roślin. Ceny rozpoczynają się od 5 złotych.

Rośliny będą małe i duże. Każdy kto nas odwiedzi, znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy ma to być monstera, którą postawimy na podłodze jako element wystroju mieszkania, nieduży kaktus, który będzie ozdobą naszego biurka w pracy czy rośliny owadożerne, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem  – dodaje Łukasz, organizator wydarzenia.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Festiwal Roślin,  Arena Toruń, Gen. J. Bema 73/89, 87-100 Toruń

28-29 maja 2022 (sobota 8:00-20:00, niedziela 10:00-18:00)

Łukasz Olton