Śmiertelny wypadek z udziałem motorowerzysty

Wczoraj (20.04.2020 roku) w okolicach Skłudzewa doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 48-latek kierujący motorowerem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Wczoraj (20.04) około godz. 9:20 na drodze wojewódzkiej nr 546 w okolicach Skłudzewa (gm. Zławieś Wielka) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący motorowerem 48-latek jadąc w kierunku Rzęczkowa z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.
autor: Wojciech Chrostowski- KMP Toruń