Spotkanie z Michałem Nogasiem

Uprzejmie informujemy, że 27.07.2021 o godz. 18.00  w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bydgoszczy (Stary Rynek 24) odbędzie się w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki spotkanie autorskie z  dziennikarzem radiowym i prasowym Michałem Nogasiem, połączone z promocją jego książki pt.  „Z niejednej półki. Wywiady” (premiera: 14 października 2020) – 37 rozmów z polskimi i zagranicznymi autorami na 700 stronach! Będzie możliwość zakupu książki.

Michał Nogaś

Od wielu lat przeprowadza wywiady z pisarzami w Polsce i za granicą. W latach 2000-2016 związany był z radiową „Trójką”, gdzie pełnił funkcję kierownika Redakcji Publicystyki,  współtworzył Radiowy Dom Kultury, a także prezentował wraz z Wojciechem Mannem książkowe nowości. Z Wojciechem Włodarczykiem przygotowywał archiwalny serwis radiowy „Tym żył świat”. Od 2016 roku mówi o literaturze w serwisie internetowym „Gazety Wyborczej”.  Od 2020 związany z Radiem Nowy Świat. Współpracuje z „Tygodnikiem Powszechnym”. Jest pierwszym w historii Polskiego Radia dziennikarzem, który wchodził w skład radiowej Grupy ds. Kultury Europejskiej Unii Nadawców.

Będzie możliwość zakupu książki.

Spotkanie organizowane jest w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Wstęp za okazaniem wejściówek (wydawane od 20.07.2021, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).

Zapraszamy w imieniu Organizatorów.

Jolanta Dąbrowska Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią