Srebrny ,,Krzywousty”” w finale mistrzostw województwa w piłce siatkowej chłopców !

Po zeszłorocznym sukcesie ponownie srebrne medale na szyjach siatkarzy I LO.  26 lutego w hali IX Liceum w Bydgoszczy odbył się finał mistrzostw województwa w piłce siatkowej chłopców. Cztery najlepsze zespoły z województwa kujawsko-pomorskiego spotkały się, żeby wyłonić medalistów tegorocznej licealiady. Udział w zawodach tej rangi zapewniło sobie XI LO Bydgoszcz (Chemik Bydgoszcz-zwycięzca mistrzostw województwa od wielu lat), I LO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią, ZS Przemystka, ZS Żeglugi Śródlądowej z Nakła.
Wyniki:
XI LO Bydgoszcz- ZS Przemystka  2:0
ILO Krzywousty-Żegluga 2:0
I LO Krzywousty – XI LO Bydgoszcz 0:2
ZS Przemystka -ZS Żegluga  2;0
Kolejność w turnieju:
1. IX LO Bydgoszcz
2. I LO Nakło nad Notecią
3. ZS Przemystka
4. ZS Żeglugi Śródlądowej
„Dziękuję mojej  drużynie za piękną walkę i świetny wynik na zakończenie sezonu. Jestem dumny i szczęśliwy, że mogłem z Wami pracować Zrealizowaliśmy plan maximum i zdobyliśmy srebrne medale mistrzostw województwa. Cieszę się , bo na wszystkich etapach rywalizacji przegraliśmy  tylko jedno spotkanie , co świadczy o tym, że srebrne medale trafiły we właściwe ręce. Ponownie  napisaliśmy piękną -siatkarską historię Krzywoustego!!! Cieszę się, bo zdobyć medal jest trudno ale obronić go w następnym roku jest jeszcze trudniej. Gratuluję też Żegludze awansu do finału” ..powiedział trener drużyny Maciej Janka.
Drużyna wystąpiła w składzie: Antoni Kwasigroch (kapitan), Piotr Szarszewski, Michał Nurczyński, Wojciech Bebło, Filip Staniszewski, Jakub Ziółkowski, Filip Kruczkowski, Huber Majewski, Łukasz Urbański, Kamil Brzeziński, Artur Osesek.
Maciej Janka